HellermannTyton 111-05013 T50R-PA66-NA Kábelkötöző 200 mm Natúr 100 db - Jelenlegi ára: 2 490 Ft
HellermannTyton 111-05013 T50R-PA66-NA Kábelkötöző 200 mm Natúr 100 db
Termék azonosító: 796276
HellermannTyton Hellermann Tyton T50R kábelköteg poliamid fehér 100 darab
Natúr
Kábelkötöző hossza 200 mm
Kábelkötöző
Fogazat: Belső
Hellermann Tyton T50R. Anyag: poliamid, termék színe: fehér, maximális kötési átmérő: 5 cm. Hossz: 20 cm. Szélesség: 4, 6 mm. Mennyiség csomagonként: 100 darab
Műszaki adatok:
Anyag: Poliamid ? Fogazat: Belső ? Gyártói szám: 111-05013 ? Hőmérséklet (max. ): 85 °C ? Hőmérséklet (min. ): -40 °C ? Kábelkötöző hossz: 200 mm ? Kábelkötöző szélesség: 4. 60 mm ? Köteg ? (max. ): 50 mm ? RoHS konform: Igen ? Szín: Natúr ? Tartalom: 100 db ? Termék típus: Kábelkötöző